execute.pl - tanie strony internetowe

tanie strony www

    Sposób w jaki pracujemy


strony www tanio

ETAPY PRACY


tanie witryny internetowe

I. ZBIERANIE INFORMACJI O PRZYSZŁEJ STRONIE

Na samym początku prac gromadzimy informacje dotyczące zakresu wyglądu oraz funkcjonalności strony. Są to niezbędne informacje aby określić cenę oraz przybliżony termin realizacji projektu. Określamy również częstotliwość aktualizacji, warunki hostingu, ewentualną rejestrację domeny oraz inne kwestie w zależności od rodzaju zlecenia.

tworzenie tanich stron

II. ZBIERANIE MATERIAŁÓW DO STRONY

Drugi etap polega na odpowiednim doborze grafik oraz tekstów do serwisu. W przypadku braku takich materiałów dostarczanych z Państwa strony, oferujemy dostarczenie ich w naszym zakresie. Dysponujemy szeroką gamą grafik, obrazów, czcionek oraz efektów na użytek budowy stron www.

koszt budowy strony

III. POBRANIE ZALICZKI

W związku z kilkoma próbami oszustw w stosunku do nas pobieramy zaliczkę w wysokości 25 % wartości projektu już na tym etapie prac. Zaliczka niestety jest koniecznością, gdyż nie jeden raz po wykonaniu projektu graficznego był on nam kradziony i niestety zleceniodawca nie dawał nawet najmniejszego znaku życia. Zaliczka jest naszym jedynym zabezpieczeniem przed oszustami internetowymi.

tanie projektowanie

IV. WYKONANIE PROJEKTU GRAFICZNEGO

Projekt graficzny strony czyli jej layout to kolejny etap prac. Do wyglądu graficznego strony podchodzimy z wielką precyzją i wyważeniem tworząc strony wyglądem nie odbiegające od światowego standardu. Używamy najnowocześniejszych narzędzi, aby wygląd Państwa strony zaskakiwał oryginalnością przy zachowaniu pełni funkcjonalności. Nasze projekty są świeże, przejrzyste oraz przyjazne użytkownikowi.

strony tanio

V. KODOWANIE + CIĘCIE + ANIMACJE

Kodowanie strony i cięcie przygotowanej przez nas grafiki wykonujemy tak, aby strona internetowa wyglądała identycznie w 3 najpopularniejszych przeglądarkach na świecie: Internet Explorer, Firefox raz Opera. Budując stronę staramy się zachować wszelkie możliwe ułatwienia dla przyszłego jej pozycjonowania. Starannie przygotowujemy jej kod, tak aby był przejrzysty, lekki i łatwy w modyfikacji.

projektowanie stron cennik

VI. ODDANIE PROJEKTU

Po akceptacji projektu przesyłamy wszelkie pliki, które tworzą stronę oraz pliki źródłowe do jej przyszłej modyfikacji. Jeżeli zachodzi taka potrzeba przesyłamy instrukcję obsługi poszczególnych modułów. Współpraca jest finalizowana, gdy strona znajdzie się na serwerze pod wybraną domeną.

CENY


Ceny są bardzo zróżnicowane, ustalane indywidualnie i zależą od naprawdę wielu czynników. Koszt projektu strony internetowej ustalany jest na podstawie wielkości strony, jej przeznaczenia, skomplikowania oraz innych wytycznych, dlatego przy zapytaniu o ofertę cenową, prosimy o podanie jak najdokładniejszego opisu. Cena bannera flash zaczyna się od 159 zł w górę, również w zależności od skomplikowania. Szablon allegro to koszt od 350 zł w górę. Usługi takie jak: aktualizacja stron, modernizacja stron, optymalizacja i pozycjonowanie ustalane są indywidualnie w zależności od nakładu pracy jaki zostanie przez nas poniesiony. Aby uzyskać konkretną cenę, proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Przy konstruowaniu oferty cenowej wiele usług proponujemy gratis, do takich należą między innymi: pomoc w ustaleniu struktury strony, pomoc w tworzeniu tekstów dla podstron witryny, konfiguracja strony na serwerze, pomoc w formalnościach związanych z rejestracją domeny oraz jej poprawne zaparkowanie na serwerze.

robienie stron www

    Miasta partnerskie

Miasta partnerskie: Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź, Szczecin, Olsztyn, Lublin, Radom, Kielce, Częstochowa, Kalisz, Katowice, Bielsko-Biała, Rzeszów, Jelenia Góra, Bydgoszcz, Włocławek, Białystok, Koszalin, Płock, Elbląg, Świdnica, Wałbrzych.Popularne tagi: Tanie strony internetowe, strony internetowe tanio, tworzenie stron internetowych tanio, tanie tworzenie stron internetowych, tworzenie stron cennik, projektowanie stron cennik, cennik stron internetowych, cena strony internetowej, ceny budowy strony internetowej, tworzenie stron cena, strony www tanio, cena serwisu internetowego, ceny witryn www, projektu strony www, oferta na budowę strony internetowej, budowy strony www, koszt stworzenia strony internetowej, koszty utrzymania strony www, cena aktualizacji, tanio, tanie, tani.

tanie strony internetowe

  Przystępne ceny

tanie strony www

Oferujemy atrakcyjne ceny za profesjonalne wykonanie projektu. Cechuje nas dokładność i terminowość.
Indywidualne podejście do klienta oraz doświadczenie, które posiadamy gwarantuje satysfakcję ze współpracy z nami. Zapraszamy

tanie strony
strony internetowe flash

  Szybki kontakt


Imię 
E-mail 
Wiadomość 
Tworzenie i projektowanie wnętrz - TuPolecam.pl
Portfolio
Bannery
Szablony allegro
Odnawianie stron www
Audyt strony internetowej
Pozycjonowanie stron www
Sposob w jaki pracujemy
Aktualizacja stron www
Tlumaczenie stron www

© 2006-2024 Tworzenie stron execute.pl

Kontakt
Mapa strony